KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712039

nr 1571 2039

Lidiya Nixon (f. 1996, Ukraina). "Ukraine hurts". Signerad. Daterad 2022, oramad, Olja på duk, 40x40

måndag 16 oktober 2023
kl 20:29:46

  • 16 okt

Specialauktion ART FOR THE FUTURE

Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE